تبلیغات
منتظران مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف
سلام بر امام، سلام بر پدری مهربان که خدا کند دستش را از روی سر ما بر ندارد سلام بر محبوبم سلام بر قلب خوبی ها .  
خدا کند که شما من و امثال من را به فرزندی قبول کنید و خدا را شکر می گویم که چنین امام و چنین پدری دارم . 
شما صاحب الزمان هستید شما صاحب الزمان هستید شما مالک این زمانید، ای کاش امشب که شهادت جد بزرگوارتان هست ،شما ظهور می کردید تا که تسکینی بر قلب من و تمام جهان می شد ، من تمام لحظه ها، ثانیه ها را می شمارم تا ظهور شما و امیدوارم روزی در رکاب شما بجنگم و جانم را فدای شما بکنم ،اگر مرا روزی هفتاد بار بکشند محبت شما در قلب من کم نمی شود 


من شما را به مادرتان نرجس خاتون قسم می دهم که مرا کمک کنید تا در راه شما حرکت کنم و اقلاً شیعه شما شوم که مثل پدری مهربان دست نوازش و مهربانی بر سر همه ما کشیده اید ،گاهی فکر می کنم که اگر من پدر و مادر مسلمان نداشتم الان چه می کردم چه بودم شما را آیا می شناختم؟ آیا خدای متعال را می شناختم؟ نمی دانم ولی می دانم و ایمان دارم که شما ما را فراموش نمی کردید ، و این اعتقاد من است، نمی توانم فکر کنم که بدون شما زندگی چه مزه ای دارد و چگونه فکری می کردم ولی می دانم مثل بسیاری از جوانان دیگر امیدی در زندگی نداشتم. 
واقعاً امید تمام جوانان شیعه شما هستید می دانم چون خیلی کاهلم زیاد از شما خبر ندارم ولی می بینم و حس می کنم و با تمام وجود ایمان دارم که شما مراقب من و تمام جوان ها هستید ، وقتی فکر بدی می کنم که مثلاً از کسی ناراحت می شوم شما خوبی های آن شخص را می گویید یا اگر قصد کار بدی پیدا می کنم شما جلوی من را می گیرید ، مثل امروز صبح که شما مانع شدید که من بین طلوعین را بخوابم و من را از گناه حتمی که شکستن عهدم بود نجات دادید ، شعار من این است که ایمان بر معجزه مقدم هست و به این ایمان دارم . 
می دانم که روزی می شود که شما ظهور می کنید و گل لبخند را روی لبان تمام شیعیانتان می کارید ، و بر قلبشان نور می اندارید ، خدایا شکر می گویم که هدفی والا دارم که برای او می جنگم و تلاش می کنم و اگر خدا بخواهد جانم را فدای این هدف می کنم و می دانم هدف از سیر وسلوک رسیدن به این هدف است . 
ایمان دارم که خدا من را فراموش نمی کند اگر تمام دنیا روی سرم خراب شود باز ایمان دارم که خدا من را فراموش نکرده ، شاید با این وسیله می خواهد در این سفر من را امتحان کند . 
وقتی فکر می کنم که چنین پدری مهربان و بزرگوار چون شما غائب است اشک هایم بر گونه هایم حلقه می زنند و فرو می ریزند و در آن لحظه با تمام وجود فکر می کنم که تمام چیزها به گریه در می آیند . 
دوست دارم که روی ماه شما را ببینم اما می دانم که اگر روح خوبی داشته باشم که تزکیه شده باشد تمام لحظات در خدمت شما هستم چون شما
نظاره گر تمام اعمال من هستید و امیدوارم لیاقت این را داشته باشم که در قیامت در نامه اعمالم نوشته باشند که در رکاب معشوق خود جنگیده  

    Image result for ‫چهل حدیث از امام زمان‬‎طبقه بندی: اشعار و دلنوشته ها،
[ پنجشنبه 24 دی 1394 ] [ 07:33 بعد از ظهر ] [ mahdi amini ] | نظرات